Do konca júla NEPRIJÍMAME ďalšie zákazky OKREM týchto spotrebičov - televízory, práčky, umývačky riadu a sušičky. Za pochopenie ďakujeme.

Pre opravu televízorov kontaktujte: 0940 711 521, pre opravu práčok a umývačiek: 0951 337 590.

Oprava televízorov Bratislava (Petržalka)

Naša ponuka služieb zahŕňa aj opravu televízorov v Petržalke a okolí. Ako firma kladieme maximálny dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a korektný prístup a zároveň je u nás spokojnosť každého zákazníka na prvom mieste. Preto sme vám plne k dispozícií v prípade riešenia akejkoľvek nespokojnosti. Oprava televízorov v Bratislave (Petržalke) a okolí, ale aj kdekoľvek inde musí byť vykonaná dôsledne a preto máme v našom tíme iba dlhoročne skúsených a zodpovedných odborníkov.

Oprava televízorov Bratislava Petržalka Domáci Opravár

Ak aj vy hľadáte profesionálnu firmu na opravu televízorov v Petržalke a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Za našu firmu hovoria výsledky a stovky spokojných zákazníkov. V oblasti opravy televízorov v Bratislave (Petržalke) a okolí sa pohybujeme už dlhé roky a naše služby ponúkame za rozumnú cenu. Samozrejme sme tu pre vás aj v prípade opravy práčok, opravy chladničiek či iných.

V prípade voľby našej firmy na opravu televízorov v Bratislave (Petržalke) a okolí máte garantovaný cenovo výhodný výjazd, vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky a pripravenosť nášho tímu plne k vašim službám.

Máte záujem o profesionálnu a cenovo výhodnú opravu televízora v Bratislave (Petržalke) a okolí od našej spoločnosti? Postup je veľmi jednoduchý. Vyplňte kontaktný formulár, napíšte na tv@domaci-opravar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 0940711521 a dohodneme si ďalší postup.

úvodzovky

Referencie

Pokazila sa nám umývačka riadu a tak sme sa rozhodli obrátiť na domaci-opravar.sk. S odvedenými službami sme boli veľmi spokojní. Umývačku opravili za dobrú cenu a páčil sa nám aj prístup.
Boris
Ďakujem veľmi pekne za opravu práčky. Prvý opravár mi povedal, že ju opraviť nejde, no pán z domaci-opravar.sk to dokázal pomerne rýchlo, lacno a zároveň sme dobre pokecali. Bol veľmi milý, určite odporúčam.
Elena

Naše výhody

vysoká úroveň kvality služieb

cenovo výhodný výjazd

nezáväzná cenová ponuka

dlhoročné skúsenosti a bohatá prax

korektný prístup a zodpovednosť za služby

transparentné ceny bez skrytých poplatkov

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o opravu televízora v Petržalke a okolí nás neváhajte kontaktovať pre viac informácií, ako aj nezáväznú cenovú ponuku.

Do konca júla NEPRIJÍMAME ďalšie zákazky OKREM týchto spotrebičov - televízory, práčky, umývačky riadu a sušičky. Za pochopenie ďakujeme.