Do konca septembra NEPRIJÍMAME ďalšie zákazky OKREM týchto spotrebičov - televízory, práčky, umývačky riadu a sušičky. Za pochopenie ďakujeme.

Pre opravu televízorov kontaktujte: 0940 711 521, pre opravu práčok a umývačiek: 0951 337 590.

Opravár elektrických rúr

Dobrý opravár elektrických rúr v Bratislave a okolí nie je v dnešnej dobe samozrejmosťou. Toto si plne uvedomujeme a preto kladieme maximálny dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a profesionálny prístup. Každý remeselník vrátane opravára elektrických rúr v Bratislave a okolí na seba preberá značnú časť zodpovednosti, no nie každý je ochotný riešiť prípadnú nespokojnosť zo strany zákazníka. S takýmto prístupom sa u nás zaručene nestretnete, pretože za svojich opravárov elektrických rúr v Bratislave a okolí preberáme plnú zodpovednosť a spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste.

Opravár elektrických rúr Bratislava

Ak aj vy hľadáte profesionálneho opravára elektrických rúr v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov, za ktorých hovoria výsledky a stovky spokojných zákazníkov. Naši opravári elektrických rúr v Bratislave a okolí majú bohaté a dlhoročné skúsenosti a zároveň sú dostupní za rozumnú cenu. Samozrejme sme tu pre vás aj v prípade opravy chladničiek, opravy domáceho kina či iných.

Náš opravár elektrických rúr v Bratislave a okolí vykoná bezplatný výjazd, vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a bude plne k vašim službám.

Máte záujem o služby nášho profesionálneho a cenovo dostupného opravára elektrických rúr v Bratislave a okolí? Postup je veľmi jednoduchý. Vyplňte kontaktný formulár alebo zavolajte na telefónne číslo 0905 968 973 a dohodneme si ďalší postup.

úvodzovky

Referencie

Pokazila sa nám umývačka riadu a tak sme sa rozhodli obrátiť na domaci-opravar.sk. S odvedenými službami sme boli veľmi spokojní. Umývačku opravili za dobrú cenu a páčil sa nám aj prístup.
Boris
Ďakujem veľmi pekne za opravu práčky. Prvý opravár mi povedal, že ju opraviť nejde, no pán z domaci-opravar.sk to dokázal pomerne rýchlo, lacno a zároveň sme dobre pokecali. Bol veľmi milý, určite odporúčam.
Elena

Naše výhody

vysoká úroveň kvality služieb

bezplatný výjazd

nezáväzná cenová ponuka

dlhoročné skúsenosti a bohatá prax

korektný prístup a zodpovednosť za služby

transparentné ceny bez skrytých poplatkov

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o opravára elektrických rúr v Bratislave a okolí nás neváhajte kontaktovať pre viac informácií, ako aj nezáväznú cenovú ponuku.

Do konca septembra NEPRIJÍMAME ďalšie zákazky OKREM týchto spotrebičov - televízory, práčky, umývačky riadu a sušičky. Za pochopenie ďakujeme.